Acıbadem İmplant Fiyatları | 0533 582 82 79 | En İyi İmplant Diş Fiyatları Acıbadem

Acıbadem İmplant Diş Fiyatları Ne Kadar?

Normal durumlarda dişler alt ve üst çenede belirli bir sıra ile dizilmektedir. Bu dizilim esnasında eğer ki bir sorun çıkmazsa insanların inci gibi dizili bir sırada oluyor. Lakin herkes ne yazık ki bu kadar şanslı değil. Çünkü kimi zaman ne yapılırsa yapılsın fark etmez ne yazık ki istenilen başarılı sonuçlar elde edilemiyor ve ağız yapısı hiç olmadığı kadar kötü bir görüntüye ulaşabiliyor. Yanlış beslenme ya da genetik sorunlardan ötürü bu bölgede oluşan eksilmeler genç yaşlarda asla ciddiye alınmıyor. Bunun en büyük sebebi ise konuşma ya da yemek yeme konusunda sorunların kendini henüz göstermemesidir. Ancak bu çok yanlış bir düşünce çünkü aslında dişlerde meydana gelen dökülmeler sonrasında doktorlar ile iletişime geçilmiş olsa çok kısa bir süre içerisinde sorunların önüne geçilmiş olacaktır.

Bu önlemleri almayan ve dişleri dökülmeye başlayan insanlar ise ağızlarındaki eksiklikleri gidermek adına hiç zaman yitirmeden farklı uygulamalar arasından araştırmalarını yapmaya başladılar. Yapay diş uygulaması bunlardan bir tanesi olarak biliniyor. Özellikle de yurtdışında pek çok kişi yapay diş uygulaması konusunda çok ciddi çalışmalar yapıyor. Yapılmakta olan bu çalışmalardaki temel amaç ise insanların ağızları için en kalıcı çözümleri ortaya koymak oluyor. Lakin bu tedavinin ülkemize gelmesi ise ne yazık ki diğer tedavilerde olduğu gibi çok sonra oldu. Üstelik ilk zamanlarda uygulanması adına talep edilen ücretler tahmin edilenden çok daha yüksek bir hale gelmişti. Bundan dolayı da insanlar ucuz implant konusunda araştırmalar yapmış olsa da bu aşamada net bir fikir elde edemedikleri için ne kadar isterlerse istesinler hiç fark etmez asla arzu ettikleri şekilde tedaviye başlayamıyorlardı. Fakat şimdilerde bu durumlarda da çok ciddi değişimler ortaya çıkmaya başladı.

Buna rağmen insanların büyük bir kısmı ucuz implant uygulamasının olmadığını düşünerek bunun yerine sabit protez gibi farklı uygulamalar arasından seçimlerini yapıyorlardı. Ancak yapay diş uygulamasının Türkiye içerisinde de yaygınlaşmasından sonra artık çok daha fazla sayıdaki doktor hastası için yapay kök uygulamasını insanlara sunmaya başladılar. Fakat yalnızca uygun fiyatlara bakılarak yapay kök uygulamasına başlanmaması gerekmektedir. Çünkü yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında meydana gelecek olan sorunlar ne yazık ki düşünülenden çok daha ciddi boyutlarda olabilecektir. Yapay kök uygulaması esnasında dikkat edilecek olan en önemli detayların başında kullanılması düşünülen malzemenin insanın vücuduna uyumlu olması gelmekte. Normal olarak yapay kök uygulamalarında titanyum kullanılmaktadır.

Bu malzemenin kalitesi de sonuçlar etkilemektedir. Bunlarla beraber dikkat edilecek diğer bir detay hastanın çene kemiği olmaktadır. Eğer ki hastanın çene kemiği yapay kök işlemleri için çok ince ise öncelikli olarak doktorların yapacağı tedavi ile kemiğin kalınlaştırılması adına tedavilerin yapılması gerekmektedir.

TDB Klinik Tedavi Tarifesi 
Tomografi Bölgesel veya Komple
Kdv Dahil Ücretsiz
Kemik İçi İmplant (Tek Silindirik Diş İmplant Hariç)
Kdv Dahil 1380 TL
Sert doku greftleme ( kemik tozu ücreti hariç)
Kdv Dahil 620 TL
Overdenture İmplant Ücreti Hariç (Tek Çene)
Kdv Dahil 2530 TL
İmplant Çıkartılması
Kdv Dahil 540 TL
Kanal İçi Fiber Post Uygulaması
Kdv Dahil 1080 TL
Veneer Kron ( Zirkonyum) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç )
Kdv Dahil 525 TL
Veneer Kron ( Porselen ) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç )
Kdv Dahil 525 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )
Kdv Dahil 1105 TL
Diş Çekimi
Kdv Dahil 145 TL
Gömülü Diş Çekimi
Kdv Dahil 475 TL

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”1″]

  • Acıbadem implant fiyatları ucuz ve kaliteli yorum yapan oluyor
  • Bayramda ve tatil günlerinde açık implant yapan hastane en iyi doktorları,
  • Tam zamanlı yerli implant yapımı hizmeti
  • Alman malı tek diş implant fiyatı tedavisi + üst yapısı tedariği
  • Uzman diş hekimi kliniği ile ağrısız isviçre implant diş fiyatları
  • Cumartesi ve pazar günü açık implant diş yapan en iyi hastaneler ve klinikler,
  • Acıbadem acil komple implant diş fiyatları yaptırmak için gerekli prosedürler.

Bu durumda doğal olarak yapay kök süresi de ciddi anlamda uzayacaktır. Konusunda uzman olan doktorlar gerekli olan süreci en etkili şekilde devam ettirecektir. Hazırlanacak olan yapay köklerin çene kemiğine yerleştirilmesi esnasında kişilere anestezi uygulanacağı için hiç kimsenin aklında herhangi bir soru işareti kalmasına da gerek kalmıyor. İnsanlar artık daha öncesinde kullanışsız olan tedavi yöntemleri arasından seçim yapmak gerekiyordu. Şimdilerde ise artık bu konuda insanların akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan daha öncesinde görülenlerden de uygun fiyatlara yapay kök tedavisine başlayabiliyor. Doktorlar tarafından yapılacak olan incelemelerin sonrasında ise oldukça hızlı bir şekilde çok başarılı bir tedavi yapılmaya başlanacaktır. Tedavinin ardından ise yapılacak uygulamalara zaman yitirmeden başlanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*