Çağlayan Acil Diş Hastanesi | 0533-582 82 79 | Nöbetçi Diş Hekimi Çağlayan

Çağlayan 7/24 Saat Açık Diş Hekimi Telefon: 0212.283 59 47 – Acil Diş Hastanesi

Diş sağlığınızı korumak, diş kayıplarının hem fonksiyonel hem de estetiksel eksikliklerini ortadan kaldırmak adına diş tedavileri görmüşseniz ama buna rağmen bazı sorunlarla karşılaşıyorsanız sizin için yeni bir tedavi yönteminden bahsetmek istiyoruz.

-| Çağlayan Tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,,
-| Gece açık diş kanal tedavisi
-| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
-| Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.–/
-| Çağlayan acil diş hastanesi telefon numarası.
-| Çocuk diş hekimi ve 24 saat açık diş dolgusu uygulama teşhis tedavileri.

Diş ve çenelere bağlı çapraşıklıkların giderilmesi ve tedavileri bu bölümün en güzel konularıdır. Çene büyümesinin yönlendirilmesi kötü alışkanlıkların çenelere yaptığı olumsuzlukların giderilmesi ileri yaşlarda emzik kullanımı ve tüm çapraşıklıkların giderilmesi bu bölümde yapılmaktadır. Ortodontik tedavi her yaşta yapılmaz. 13 yaş en iyisidir.

-// Dişeti ve diş çevresi kemiği hastalıklarıyla ilgili tedavilerin yürütüldüğü bir bölümümüzdür. Akut ve kronik periodontitis dişeti apseleri ülseratif dişeti hastalıklarının tedavileri ve gummy smile’nin (lazerle yapılan)giderilmesi gibi estetik uygulamalar da yapılmaktadır.

Geliştirilen bu tedavi yöntemi halk arasında yapay diş kökü tedavisi, dental ya da vidalı diş olarak da bilinmektedir. Hastanın çene kemiğinin açılarak yerleştirilen vidalarla bu tedavi başlar. Toplam tedavi süreci 3 ya da 4 aylık bir süreci kaplamaktadır. Uzun ve yorucu bir tedavi süresine sahip olmasına rağmen birçok hasta tarafından tercih edilmekte ve yüksek başarı oranları elde edilmektedir.

Cerrahi işlemlerle gerçekleştirilen yapay diş kökü tedavisi de teknolojiyle beraber gelişmelere gitmiştir. Bu gelişmeler sonucunda da lazerle implant uygulaması yapılabilmektedir. Bu yöntemin uygulanabilmesi için de öncelikli şart, uygulama yapılabilecek noktada kemik hacminin ve yoğunluğunun istenilen derecede ve implantların boyutunu karşılayabilecek nitelikte olması gerekmektedir. Hatırlanıp yapılması gereken şeylerin yazıldığı küçük defter, muhtıra defteri olmalıdır.