Bağcılar Acil Diş Hastanesi | 0533-582 82 79 | Nöbetçi Diş Hekimi Bağcılar

Bağcılar 24 Saat Açık Diş Hekimi Telefon: 0212.283.59.47 – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Ağız kokusu olanlar ve kendine hiç bakmayan akşam işleri yapan devlet hastanelerinde tedavi görmesi adına sağlık raporu almak için Sağlık Bakanlığı’na bağlı merkezlere başvurması önemlidir. Başvurmazsa da kendilerinin bileceği bir mevzudur.

1.) Bağcılar 24 saat açık diş hastanesi pratisyen ile ağrısız diş çekimi
2.) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
4.) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
5.) Acil dişçi telefon numarası
6.) Bağcılar nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
7.) 7/24 çocuk diş hekimi ve dolgusu tedavisi.

Aksi durumda alınacak bu rapor geçersiz sayılacaktır. Raporun alınması için gidilecek olan kurumdaki sağlık kurulunda en az bir tane ortodontist olması gerekiyor. Lakin kişilerin tedavilerinin yapılacağı yerde ortodontist bulunmuyorsa, böylesi bir durum sonrasında verilecek olan sağlık kurulu raporu için üç diş doktoru yeterli olacaktır. Bir işi başarmak uğrunda çok yorulmak, sonuca kadar çok zahmet çekmek gibidir. Çocukluk döneminde yani 12 ila 15 yaş arasında yapılacak tedavinin en büyük aşamalarından bir tanesi ise tedavi süresini azaltmasıdır. Çünkü ilerleyen dönemlerde sorun çok daha büyük bir hale gelecek, bunun sonucunda da süreç düşünülenden de uzamış olacaktır.

Tipine bile bakmayacağınız kişiler hangi yaşta olursa olsun fark etmez. Yani kişiler Kağıthane’de bulunan hastanelere giriş yaptıktan sonra doktora muayene olacak ve kısa sürede tedaviye başlayabilecektir. Dediğimiz gibi bu aşamada önemli olan şeylerden bir tanesi ise yaş faktörü. Tedaviden ücretsiz olarak faydalanmak isteyen kişilerin kesinlikle 18 yaşından küçük olması gerekmekte. Dolayısıyla ailelerin özellikle çocuklarının tedavileri için hiçbir şekilde vakit kaybetmeden tedaviye başlaması gerekmektedir. Tam tersi bir durumda yani kişi tedaviyi sonlandırmadan 21 yaşına girerse, belirli bir oranda fark ödemeden tedaviyi sonlandıramayacaktır.

Nasıl? ve ne şekilde meydana geldiğini öğrenmek isteyen kişilerin yapmaları gereken şey ise en uygun fiyatların yanı sıra doğru tedavileri yapacak hastaneleri bulmak olmalıdır. Yapılacak bu çalışmalar ışığında kişilerin ağız yapılarında oluşan ve kimi zaman insanları çok ciddi anlamda etkileyen pek çok sorun da doğru tedaviler sonrasında ortadan kalkacaktır. Fakat tedavi esnasında kişilerin mutlaka doktor tarafından belirtilen şeylere dikkat etmesi gerekiyor. Aksi durumda doktorlar ne kadar özenli davranırsa davransın ortaya istenmeyen tarzda sonuçlar çıkacaktır. Bundan dolayı tedavinin her aşamasında kişilerin doktorları ile iletişime geçmesi ve yapılması gereken tüm detayları dikkat ederek yerine getirmesi gerekir. Böylece kısa sürede istenilen sonuçlar da ortaya çıkmış olur. Bu kısa süre dediğimiz bir kaç gündür.