Etiler Acil Diş Hastanesi | 0212 283-59-47 | Nöbetçi Diş Hekimi Etiler

ler 7/24 Saat Açık Dişçi – Acil Diş Hastanesi Telefonu GSM: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

Kamuoyuna sorulan sorular arasında bulunan ağrılı dişleri en çabuk nasıl tedavi edebiliriz sorusuna insanlar genellikle diş ipleri cevabını vermiştir. İnsanların rahatlıkla kullanabileceği ürünlerin başında gelir.

Diş hekimlerinin de ciddi anlamda Etiler 24 saat açık diş hastanesi kanal tedavisinin görüldüğü şekilde önerdiği ürünler içerisindedir – Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi – Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti- Gece açık diş tedavisi protez tamiri – Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi – Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi gibi – Etiler acil dişçi hastanesi polikliniği beyaz masası telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz, çocuk diş hekimi ve dolgusu uygulama teşhis vermeleridir.

Yeni bir üretim olan ağartma yöntemi minyon asitleridir. Bu asitler dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanılır. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınıza aldığınız asit suyunu ağzınızda uzun süre çalkaladıktan sonra midenize kaçırmadan ağzınızdan çıkarmalısınız. Bu sıvı asitler yüksek oranda nane içerdiği için ağzınızda uzun süre kalıcı olarak ferahlık sağlar ve bu asitler sayesinde ciddi oranda ağızda oluşmuş bakterileri temizlemiş olursunuz böylelikle daha sağlıklı ve beyaz dişlere ulaşmış olursunuz. Diğer yöntemlere göre daha pahalı bir yöntemdir. Diş hekiminin kendisinin uygulamış olduğu yöntemler içerisindedir.

kşam aniden olan diş ağrıları en çabuk yoldan nasıl geçer sorusuna en doğru verilen cevaplar bunlardır. Bunların haricinde genel diş beyazlatmaları için daha pahalı bir yöntemde ışın tedavisidir. Bu tedavide dişlere belirli aralıklarla ışın tutularak dişlerde oluşmuş tortuları yok ederek dişlerin beyazlamasını sağlamaktadır. Dezavantajı ise eğer diş hekimi ışının sıcaklık ayarını doğru oranda ayarlayamazsan diş etlerinin erimesine ve dişlerinizin çekilmesine neden olur. Ayrıca bu tedavi yönteminin uygulanması için ortamın çok temiz olması gerekmektedir. Bu hususlara dikkat ederek bu tedavi yönteminin rahatlıkla uygulatabilirsiniz.

Kendi düşüncelerine dayanarak birtakım yargılara varmak için öncelikle kliniğimizi görmenizde fayda vardır. Lütfen randevu alıp sağlık merkezimizde muayene olunuz.