Pendik Acil Diş Hastanesi | (0533) 582.82.79 | Nöbetçi Diş Hekimi Pendik

Pendik 24 Saat Açık Dişçi – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi Telefonu: 0533 582 82 79

Ağrılarınızdan kurtulmanız için yaptığımız işlemleri sayıyoruz. Aşağıdaki işlemleri tüm zamanlarda gelip yaptırabilirsiniz.:

  • Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi, –
  • Pendik 24 saat açık diş hastanesi kliniği içinde diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti, –
  • Gece açık diş tedavisi protez tamiri, –
  • Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi, –
  • Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal açılışları, –
  • Pendik acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilir hemen randevu alıp 24 saat açık yerimizde ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. ayrıca 7/24 çocuk diş hekimi bulunmaktadır.

Bunun için net bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Bazı tedavi yöntemlerinde fiyat aralığı sabittir. Bilindiği gibi son zamanlarda diş rahatsızlıklarının tedavisi anlamında farklı gelişmelerin yaşandığı bir sürecin içinde geçilmektedir. Bu süreçte ortaya çıkan yeni yöntemleri özümseyerek, uygulamaya geçiren kliniklerin bu alandaki gelişmişlikleri en üst düzeye ulaşmaktadır. Son zamanlarda yaşanan ilerlemelerin paralelinde yeni ortaya çıkan bu yöntemler, özellikle ağız estetiği konusunda farklı gelişmelerin yaşanmasına olanak sağlamıştır. Bu konuda özellikle yaşanan bu ilerlemeleri, sunabilecek nitelikteki kliniklere çok fazla iş düşmektedir. Buradaki tedavi maliyetleri diğer semtlere göre biraz daha uygun olmaktadır. Semt faktörü fiyatlar açısından son derece önemlidir. Bu yüzden çoğu insan tedavi için uzman diş hekimi tercih etmektedir. Her tedavinin ücreti farklıdır.

Kişisel kıyafetleriyle ön plana çıkabilen hekimlerden bazıları, rahatsızlıkların tedavisinde ön planda yer alabilecek nitelikte hizmetlerin sunulmasına özellikle dikkat etmektedirler. Bu durumda bu kliniklerin, rahatsızlık sebebi ile sıkıntı yaşayan kişiler tarafından çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Bunun sonucunda bir değer belirlenir. Bu fiyat hastanın bütçesine uygun ise vakit kaybetmeden tedaviye başlanmalıdır. Son zamanlarda yaşanan bu gelişmelerin seyrinde, özellikle rahatsızlıkların yanında, estetik operasyonlar ile ilgili de çok fazla talep klinikler için oluşmuş durumdadır.

Bu konuda farklı tedavi yöntemlerini bir arada uygulayarak hem estetik kaygıları hem de rahatsızlıkların tedavisini yerine getiren doktorlar sayesinde sizlerde, iyi hizmete ulaşma konusunda sağlam bir adım atmış olursunuz. Çoğu sağlık merkezinde ortalama diş çekimi fiyatları bu civardadır. Net fiyat bilgisi verilemeyecek tedavi yöntemlerinin başında implant tedavisi gelmektedir. İmplant tedavisi ağız içerisinde ki boşlukların kapatılması adına uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Fiyat oranları kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Zirkonyum ile yapılan implant protezleri, metal implant protezlerine göre biraz daha pahalı olmaktadır. Kullanılan malzeme hastanın isteğine ve sağlık merkezine göre değişiklik göstermektedir. Bu tarz tedavilerde net bir fiyat çerçevesinin belirlenmesi için hastanın önce muayene olması ve daha sonra uygulanacak olan tedavilerin belirlenmesi gerekmektedir. Bu tedavilerden biri diş çekimidir.