Bahçeşehir Acil Diş Hastanesi | (0533) 582-82-79 | Nöbetçi Diş Hekimi Bahçeşehir

Bahçeşehir 24 Saat Açık Diş Hastanesi – 0533 582 82 79 – Nöbetçi Dişçi 7/24 Acil Çocuk Diş

Ağız içi dezenfektasyon kaynaklı ciddi anlamda çürüklerin ilerlemeye başlaması sonrasında insanların büyük bir kısmı artık geçmiş dönemlerdekilerin tam aksine birbirinden farklı yenilikler içerisinden seçimlerini kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

A| Bahçeşehir 7/24 tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,
B| Gece açık diş kanal tedavisi,
C| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
D| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
E| Bahçeşehir bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
F| Acil dişçi telefon numarası.
G| Çocuk diş hekimi ve dolgusu + fissür örtücü işlemi.

Ha unutmadan şunu da söyleyeyim, bu tedaviler sayesinde de dişlerde ne tarz bir sorun meydana gelirse gelsin hiç fark etmez isteğe bağlı olarak uzun süreli ve başarılı sonuçlar da elde edilebiliyor. Dişlerinin şeklinde ve yapısında bozuklukların oluştuğu ve bunlardan dolayı kişilerin ciddi anlamda estetik açıdan olumsuz yönde etkilendiği durumlarda istenilen başarılı görüntünün sunulması adına porselen kaplama uygulaması yapılabilmektedir. Ayrıca dolgu ile tamir edilemeyecek kadar sorunlu, kırık ya da aşınmış dişlerde de bu uygulama yapılarak başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Öküz gibi ya da camış gibi olan şahısların çapraşık görünümden dolayı kötü bir sonuç ortaya çıkıyor ve bunu nasıl gidermesi gerektiğini bilemiyorlarsa, ucuz porselen diş uygulamaları sayesinde artık diledikleri gibi başarılı sonuçları elde edebiliyorlar. Lakin bu konuda insanların çok dikkatli olması gerekmekte. Çünkü günümüzde diş doktorlarının büyük bir kısmı bu konuda başarılı çalışmalar yaptığını söylemekte. İnsanlar da bunlar arasından hiçbir araştırma yapmadan doğru çözümleri vermeye çalışıyorlar. Ayrıca insanların kesinlikle yalnızca estetik kaygılardan ötürü bu diş uygulamasını seçmemesi gerekmekte. Yalnızca estetik nedenlerden ötürü porselen kaplamaların yapılması sonrasında hem konuşma ve çiğneme bozuklukları oluşacak hem de dişlere çok fazla zarar verilecektir.

Kaliteli bir şekilde bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişilerin öncelikli olarak dikkatli bir ortodonti tedavisine başlaması gerekiyor. Başlamazlarsa kendileri bilirler, biz gerekeni söyleyelim artık ne olursa olsun misali. Tamam mı arkadaşlar.