İstinye Acil Diş Hastanesi | 0533 582-82-79 | Nöbetçi Diş Hekimi İstinye

İstinye 24 Saat Açık Diş Hekimi – Acil Diş Hastanesi İletişim GSM: 0532 582 82 79 Tel: 0212-283-59-47

Tam anlamıyla sağlıklı gülüşler istiyorsanız tam yerindesiniz. Dişlerinize gösterdiğiniz önemin derecesini uzman hekimler sayesinde değerlendirebiliriz. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapi. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti. İstinye gece açık diş tedavisi protez tamiri,. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,. 7/24 Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.. İstinye acil diş hastanesi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz. Çocuk diş hekimi ve dolgusu uygulaması daimi hizmetlerdendir. Lütfen gerekli bilgileri alınız.

Araba kullanmaması, İstinye 24 saat açık diş hastanesi klinik hekimi servislerinde efor gerektirecek işlerden uzak durması, dinlenmesi tavsiye edilir. Yapmanız gereken dişinizle sert kabuklu besinleri kırmamalı. Diş etinizi ve dişinizi zedeleyerek zamanla önünü alamayacağınız problemlerin oluşmasına neden olursunuz. Katı yiyecekler tükettikten sonra öğütmek için dişlerinizin kuvvetini ortaya koymanız gerekmektedir. Dişinizde kalan artıklara da özen göstererek çıkarmaya çalışın.

Çözümünüz dişinizin çekilerek yerine gerçek dişinizi aratmayacak implantın takılmasıdır. İmplant tedavisi uygulanırken öncelik diş etiniz sağlığıdır. Eğer diş etiniz iltihaplı ise hiç bir işlem yapılmadan tedavi süreciniz uzayacaktır. Diş etinizde ki iltihabı aza indirerek tekrar uzmanınıza gidecek tedavi sürecinizi başlatacaksınız. İmplant tedavi uygulanırken hastanın sabırlı olması gerekmektedir. Çünkü tedavi seanslar haline bölünerek en az 4 en fazla 7 aya kadar uzayabilir. Hastanın asla bırakmaması ve verimli sonuçlar doğurması için düzenli bir şekilde gitmesi gerekir. Ağız ve diş sağlığı merkezinde güler yüzlü ekiplerin karşılaması ile enerjiniz artacak diş koltuğuna otururken korkunuzu unutacaksınız. Ağzınızda kalan artıklar koku oluşturarak diş etiyle birleşmiş hale gelir. Şeker ve ya çikolata kullanımı da sık sık tekrarlanırsa çürümeye yol açar ve yine uzman eller gerektirir. Çürüyen dişinizi kurtarmanız imkansız bir hale gelir çürüdükten sonra her gün fırçalasanız bile artık ağrıyı engellemezsiniz. Korkutucu bir cümle olması gereklidir.

Ayrıca klinik merkezinde hijyenik koşullar da çalışmanın ne demek olduğunu görecek uzmanların hassasiyeti ile karşı karşıya geleceksiniz. İmplant tedavisi uygulanırken hastaya acı hissetmemesi için lokal anestezi uygulanmalıdır. Uygulanan anestezi sayesinde bir gram acı hissiniz oluşmayacaktır. İmplant tedavi eksik olan dişlerin işlevini tamamlayarak estetiğini sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilir. Titanyumdan oluşan maddesi ile yapay diş kökleriniz ortaya çıkar. Hemen kullan at yapmaya başlarsınız.