Beylikdüzü Acil Diş Hastanesi | 0533-582.82.79 | Nöbetçi Diş Hekimi Beylikdüzü

Beylikdüzü Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0533 582 82 79

Dişlerimiz şişmanlamış olan vücudumuzun en önemli bölgelerinden biridir. Burada meydana gelecek bütün ağrılar vücudumuze fena halde eritir.

  • Bayramda ve tatil günlerinde açık diş terapisi,
  • Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti –
  • Beylikdüzü gece açık diş tedavisi protez tamiri
  • Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi-
  • Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var olur,
  • Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
  • Çocuk diş hekimi ve dolgusu + koruma.
  • Beylikdüzü 24 saat açık diş hastanesi genel klinik hekimi bulabileceğiniz tek ve yegane kurumuzdur.

Çürük kaynaklı ağrı başladığı zaman canınızdan can gidiyormuşçasına acı çekersiniz, kafanız zonklar, bazen elde olmayan durumlardan dolayı ağrılar meydana gelebiliyor fakat genel olarak doğru bir bakım uygulamadığımızdan dolayı dişlerimizde problemler ortaya çıkabiliyor. Düzenli olarak sabah ve akşam olmak üzere günden 2 kere dişlerimizi fırçaladığımız zaman oluşabilecek sararmaların, çürümelerin de bir nebze olsa önüne geçebiliriz.

Gaganızın içindeki dişlerinizin sağlığı için her gün makarna yemekte oldukça önem taşımaktadır. Düzensiz ve sağlıksız beslendiğimiz zaman vücudumuzun ihtiyacı olan protein ve vitaminleri alamadığımızdan dolayı diş kayıpları meydana gelebilir. Alkollü içecekler, sigara kullanımı, çok fazla şekerli tatlılar tüketilirse dişlerimiz çürümeye başlar. İlk aşamalarda dişinizin çürümeye başladığının farkında olamayabilirsiniz. Zaman ilerledikçe çürüyen iş ağrıya neden olur ve böylelikle farkına varabilirsiniz. Dişinizin kurtarılabilme ihtimali var ise küçük operasyonlar ile müdahale yapılabilir. Eğer ki çürük olan dişiniz, dişinizim köküne doğru ilerlemeye başladıysa bu aşamada kanal tedavisi uygulanması gerekmektedir. Bu tedavi süreci çok kolay olmasa da sağlığınız açısından bakıldığında sizleri daha kötü ağrılardan ve bakterilerden koruyacaktır. Çürük olan dişinize herhangi bir tedavi uygulamadığınız zaman sağlıklı olan dişlerinize de zarar verecektir. Bundan dolayı onlarda çürümeye başlayabilirler.

İlk öncelikle diş hekiminiz ile tedaviye başlamadan önce dişlerinizin filmi çekilir. Bu sayede diş hekimi daha rahat bir tedavi süreci planı ayarlayabilme olanağına sahip olur. Çok uzun bir süre zarfına ihtiyacı olmayan bu tedavi yönteminde kısa zaman da çürük dişlerden kurtulabilirsiniz. Aynı zaman da fazla derecede acı veren bir operasyonda değildir. Ağrı tedavisi her hasta için farklılık gösterebilmektedir. Her ağrıya aynı tip tedavi yöntemi uygulanamaz. Buna siz karar veremezsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*