Nişantaşı Acil Diş Hastanesi | 0533-582.82.79 | Nöbetçi Diş Hekimi Nişantaşı

Nişantaşı 24 Saat Açık Diş Hekimi Telefonu: 0212.283.59.47 – Acil Diş Hastanesi

Alınan besinler ağız yolu vasıtası ile dişler tarafından öğütülmektedir. Ezilmiş hale gelen besinler boğazdan aşağıya inerler. Sonra da sindirime geçerler. Ama dişlerin rolü çok büyüktür.

a| Nişantaşı acil çocuk diş doktoru tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,,
b| Gece açık diş kanal tedavisi
c| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
d| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
e| Bayram ve tatil günlerinde açık çocuk diş hekimi 7/24 saat genel uygulamalarımızdandır.
f| Nişantaşı acil diş hastanesi kliniği telefon numarası.

Zararlı besinler ya da şeker gibi maddeler dişlere zararlar vermektedir. Bu nedenden ötürü zamanla çürüme ve köklerde zayıflama gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Hastalar genelde klinikten mutlu ayrılmaktadır. Ağız bakımlarının önemi çok büyüktür. Ayrıca zamanla dolgular, porselen, implant ve kanal tedavisi gibi işlemlerin yapılması da önem arz etmektedir. Kontroller ve tetkikler doktor dişçi tarafından çok kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Doktorluk alanında lisansüstü eğitimler almış uzman hekimler tüm kontrolleri, tam donanımlı kliniklerde gerçekleştirmektedir. Tedaviler son teknoloji ürünler vasıtası ile yapılmaktadır. Bu nedenden ötürü hastalarda herhangi bir ağrı veya sızı olmamaktadır. Olursa da canınızı sıkmayın.

Hizmetler yapılırken hastaların talepleri ve istekleri doğrultusunda ilerleme kat edilmektedir. İlk olarak asistanlar ile görüşme sağlanarak randevu işlemleri tamamlanmaktadır. Randevu işlemlerinin ardından hastalara gün ve saat verilmektedir. Bu tarihte muhakkak kliniğe gidilmesi gerekmektedir. Ardından kliniğe geldikten sonra çeşitli kitapçıklar ve görsel ögeler ile hastalara yapılacak tedavi hakkında kısa kısa bilgiler verilmektedir. Ayrıca çocukların kişisel gelişimine faydalı sosyal alanlar da bulunmaktadır. Tedavi sırasında oyun parkında çocukların bakım işlemi yapılmaktadır. Yıkma yağlama haricinde her şey bulunuyor. Kendini daime geliştiren klinik, içerisinde bulunan sosyal aktiviteler ile hastalara eğlenceli bir ortam sunmaktadır. Beğeneceğinize eminiz.

Bekleme sırasında kahve ikramları ve çeşitli ikramlar da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tedavi sırasında hastalara en etkili ilaçlar verilmektedir. Bu ilaçlar hastalardaki acıyı en aza indirgemektedir. Porselen diş takım süresi yaklaşık olarak 2 saattir. Dolgu işlemleri, çekim işlemleri, kanal tedavisi işlemleri de 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Buna ek olarak, tel takımları da yapmaktadır. Teller takıldıktan sonra yılda 2 kez verilen ücretsiz kontrol ile hastalara sağlıklı uygulamalar yapılmaktadır. Ayrıca hastalarda gelişen ani olaylar için, acil müdahale odası bulundurulmaktadır. Bu oda sadece acil hastalar için kullanıma açıktır. Çocukların başında durması için görevliler bulundurulmaktadır. Bu görevliler gelişim uzmanlarıdır. Aynı neye benzer biliyor musunuz? Tabii ki uzman doktorlara benzerler.