Bostancı Acil Diş Hastanesi | (0533) 582 82 79 | Nöbetçi Diş Hekimi Bostancı

Bostancı 7/24 Açık Diş Hekimi Tel: 0533 58 82 79 – Acil Diş Hastanesi

Ağrı türleri iki ana başlıkta toplanabilir. Bunlar akut ağrı ve kronik ağrıdır. Bunlara bağlı olarak eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış olan kişiler tedaviye başlayabilecektir. Doktor seçiminin yapılmasının sonrasında ise öncelikli olarak diş doktoru hastanın ağzındaki sorunu belirlemek adına röntgen çekilmesini isteyecektir.

  • Bostancı acil diş hastanesi 24 saat sürekli açık bayram ve tatil günlerinde diş terapisi
  • Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
  • Gece açık diş tedavisi protez tamiri
  • Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
  • Bostancı cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.,
  • Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
  • Bostancı çocuk diş hekimi ve dolgusu uygulama teşhis.

Çene bölgesinde herhangi bir baskının olup olmadığı, dişlerin yapısı, alt ve üst çenenin birbiri ile olan uyumu gibi konulara dikkat edilecektir. Yaralanma veya darbe sonucu meydana gelen ağrılara denir. Bu tarz tedavilerde diş doktorlarının temel amacı dişlerin hiçbir sorun yaşanmadan uzun zamanlar boyunca kullanılmasıdır. İnsanlar genel olarak bu tarz gece fiyatların çok yüksek olduğunu düşünüyorlar. Ancak günümüzde artık diledikleri zaman tedaviye başlayarak dişlerini istedikleri başarılı görüntüye ulaştıracaktır.

Kafanızda soru işareti uyandırsa da bence fazla düşünülecek bir durum değildir. Aksine zamanında yapılması gerek bir durumdur. Aksi takdirde ağrılı sızılı zamanlar sizleri bekliyor olacaktır. Bunun yanında bozulan diş sıranıza ve üst üste binen dişlerinize de bir tedavi uygulanacak ve sağlığınızdan olmanıza sebep olacaktır. Bu durumun önüne geçebilmek için zamanı geldiğinde dişlerinizi çektirmek en doğrusu olacaktır. Kök diş tedavisi hususunda diş hekimlerinin belirlediği bir standart yoktur. TSE garantisi altında bile olabilir.

Sosyal sigortalar kurumu yardımıyla da karşılanabilir. Bu durumun olabilmesi için sosyal sigortalar kurumunun belirlemiş olduğu standartlara göre diş çekim yöntemi uygulanmalıdır. Dişler çekildikten sonraki tedavi sürecini karşılamayabilir. Çünkü 20’lik dişler aslında hem önemli olan hem de gereksiz olan dişleridir. Bu dişlerin çıkması esnasında diğer dişlerinizi zorlayabilir ve dişleriniz üst üste binebilir. Üst üste binen dişlere de tel bağlama, kaplama gibi bir tedavi uygulanacağından dolayı sigortanız bu durumu karşılamayabilir cebinizden ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Cüzdanınızı kontrol etmenizi rica ederim.