Silivri Acil Diş Hastanesi | 0533-582 82 79 | Nöbetçi Diş Hekimi Silivri

Silivri 24 Saat Açık Diş Hekimi
GSM Tel: 0533 582 82 79 – Acil Diş Hastanesi

Devlet hastaneleri gibi özel hastaneler de ağız ve çene sağlığı konusu birçok kişinin üzerinde yeteri kadar durmadığı konulardan bir tanesi de budur.

-| Tam zamanlı (24 saat olarak)açık diş dolgusu tedavisi,,
-| Silivri gece açık diş kanal tedavisi
-| Nöbetçi diş hastanesi kliniği protez tamiri,
-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
-| Bayram ve tatil günlerinde 7/24 açık diş terapisi genel uygulamalarımız dır.
-| Silivri acil dişçi telefon numarası.
-| Çocuk diş hekimi ve dolgusu uygulama teşhis tedavileri.

Meydana gelebilecek herhangi bir olumsuz durum kişileri tahmin ettiklerinden çok daha ciddi bir şekilde etkileyebilir. Yalnızca dış görünüşü etkilemez. Bir işin gizli yönlerini, niteliğini, asıl sebebini anlayamamak. Bu çürüklerin sonrasında ise kişiler ortodonti yapan devlet hastanelerinde tedavi olarak sorunu gidermek yerine bir de diş eksikliği sorunu ile karşı karşıya kalabilecekler. Bununla birlikte çapraşıklığın olduğu dişlerin araları iyice temizlenmediğinden dolayı buralarda çok ciddi çürükler meydana gelebilir. Geçmiş dönemlerde insanlar ağız ve çene sağlığı tedavisini yaptırmak için ciddi oranlarda ücretler ödemek zorunda kalırlardı.

Ülkemizde bu konu ile alakalı şekilde yeterli oranda bir çalışmanın yapılmamış olmasıydı. İnsanlar da doğal olarak özellikle de çocukları için özel diş doktorlarına giderek farklı tedavileri yaptırmak zorunda kalıyorlardı. Şimdiki zamanı gözetir isek, bu sorun çok ciddi bir şekilde giderilmeye başlandı. Çünkü artık orta direk gibi yerlerde bulunan gece işi yapan devlet hastaneleri sayesinde belirli özellikleri bünyesinde barındırmakta olan hastalar herhangi bir ek ücret ödemeden diledikleri tedaviyi kolaylıkla yaptırabiliyorlar.

Dişlerinde bu konuda sorunlar olan ve bunları nasıl gidermesi gerektiğini bilemeyen kişiler, masraflarının SGK tarafından karşılanmasını istiyorsa öncelikli olarak yapılacak tedavinin estetikten ziyade ihtiyaçtan dolayı yapıldığına dair bir sağlık raporunun alınması gerekmektedir. Dediklerimizi yapın pişman olmayın. Sonra ağrılarınıza katlanamazsınız. Şayet bize geldikten sonra ağrınız bitmezse çenenizde problem teşkil eden bir unsur olabilir. Bu unsurları en baştan tomografi çekerek görebiliyoruz.