Bakırköy Acil Diş Hastanesi | (0533) 582 82 79 | Nöbetçi Diş Hekimi Bakırköy

Bakırköy Acil Diş Hastanesi 7/24 Saat Açık Diş Hekimi Tel: 0533 582 82 79

Akşam bulunması gereken doktor sistemi için telefon açarak herhangi bir ünit için geç saatlerde bile nöbetçi hekim sorabilirsiniz. Burada her bir aşama 24 saat açık bilgisayar aracılığı ile yapılmaktadır. Böyle olunca da diğer sisteme göre çok daha az risk ortaya çıkacak ve zahmetsizdir.

| Bakırköy 7/24 saat bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi | Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti | Gece açık diş tedavisi protez tamiri | Bakırköy nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi | Bakırköy cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi | Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz. | Bakırköy çocuk diş hekimi ve dolgusu uygulama teşhisleri ile hizmetinizdeyiz.

Kendini beğenmiş doktorlar öncelikli olarak hastanın silikon ölçü maddesi ile birlikte özel olarak modelini hazırlayarak yurt dışına gönderecektir. Alçı olan modelinde üzerinde yapılacak düzeltme ve kesme işlemleri yapıldıktan sonra yeni bir model ortaya çıkartılır. Ardından da bu model mum ile sabitlenir, böylece kalıp oluşturulmuş olur.

Sonraki aşamada ise bilgisayarlar aracılığı ile kesinleşmiş hesaplamadan çıkan mumlardan yapılacak kopyaları da hazırlanmış olur. Mum ölçüden yapılmış kalıplar daha sonrasında başta altın alaşımı olmak üzere diğer materyaller ile birlikte döküm işlemine sokulacaktır. Ardından da ortaya çıkacak olan bu kalıp 3 boyutlu optik okuyucu ile taratılacak ve sanal ortama aktarılmasının ardından da üzerine doğru oranda yerleştirilecektir. Bunun sonrasında ise bilgisayar üzerinden tasarlanan bu braketler kullanıma hazır bir hale getirilmiş olur. Gömme silikon ölçünün içerisine yerleştirildikten sonra da var olan ölçü ortodontist tarafından indirekt bir şekilde çürüklere göre yapıştırılmasını sağlamaktadır. İşlemlerin her bir aşamasında doktor kişiye özel olacak sistemin ayrıntılı olarak hazırlamaya özen gösterecektir.

Mutantlar çok daha farklı bir sistem üzerinden hazırlanıyor. Yurt dışında sıklıkla kullanılan yöntemlerden bir tanesi olsa da ülkemizde adını henüz yeni duyurmaya başlamış olsa da artık insanlar diş tellerini klasik yöntemler ile kullanmak istemiyorlar. Diş doktorları da hastalarının bu isteklerini yerine getirmek adına artık en yeni çalışmaları yapmayı hedefliyor. Ancak insanlar genel olarak bu uygulamanın çok yüksek fiyatlı olmasından dolayı her ne kadar kullanılmak istense de geri durulan bu tedavi yöntemi artık en uygun fiyatlara kendilerine özel bir paketleme tedavisi yaptırabilecek, böylece dişleri istediği görünüme ulaşmayı da kolaylıkla başaracaktır. Başarının sırrı da bize aittir, kimseye söylemiyoruz.