Merter Acil Diş Hastanesi | 0533-582 82 79 | Nöbetçi Diş Hekimi Merter

Merter Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0533 582 82 79

Uygulanması gerekli tedaviler için odalar sürekli boş tutulmaktadır ve ani gelişen olaylar burada kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Her şeyin çözümü vardır. 1.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır. 2.) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi 3.) Merter nöbetçi diş hastanesi kliniği protez onarımları 4.) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi 5.) Acil dişçi telefon numarası 6.) Merter 24 saat açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi uygulamalarını faal olarak devam ettirmekteyiz. 7.) Merter çocuk diş hekimi bulunuyor.

Bu numaralara alınmak istenen hizmet ve fotoğraflar atılarak, klinik tarafından araç gönderilmektedir. Ardından ise araç ile aynı adrese geri bırakılmaktadır. Tüm bu işlemler için herhangi bir ekstra ücret yansımayacaktır. Kliniğin temizliği çok önemlidir. Acil müdahale odalarında teknoloji üst düzeydedir. Hastalar bu odalardan genelde huzurlu ayrılmaktadır. Klinikte ayrıca araç servisi de bulundurulmaktadır. Acil mesaj hattı ile telefon numarası bilgileri internet sitesinde yer almaktadır. Hastalıklar temiz olan bu ortamda en aza indirgenmektedir. Temizlik işlemi her gün yapılmaktadır.

Hekimler hastalara telefon numaralarını da vermektedir. Sağlık hizmetlerinin ardından hekimler tarafından program ve uyulması gereken adımlar verilmektedir. Hastaların bu kurallara muhakkak uyması gerekmektedir. Aksi takdirde işlemler kötü sonuçlanabilmektedir. Bu bölgede yer alan en profesyonel kliniktir. Üstelik akşam personeli uygulaması ile haftanın belirli günlerinde gece de hizmet vermektedir. Gece gerçekleştirilen hizmetler gündüz fiyatlarıyla aynıdır. Böylelikle günün her saati gelişen olaylar için doktorlardan bilgi alınabilmektedir.

Klinik buna ek olarak protez diş uygulamasını da uygulamaya koymuştur. Hastaların talepleri yoğun olduğundan bu işlem artık uygulanacaktır. Klinik içerisinde yer alan dergiler ve televizyonlar daima açıktır ve sağlık sektörü alanında çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Ayrıca hekimler, hastaları yılın belirli aralıklarında kontrole çağırmaktadır. Bu kontroller kesinlikle aksatılmamalıdır. Klinik hakkında detaylı bilgiler alınmak isteniyor ise internet sitesinden veya telefonlar ile ulaşım sağlanarak öğrenilebilmektedir. Yazılmış olan mail adreslerinden istek, soru ve görüşler iletilebilmektedir. Daha önce söylediğinin tersini söylemeye başlamak için dengesiz olmak gereklidir. Herkes bu olguyu görü yanılabilir.